idea

Idea

lna konstrukcja form wtryskowych

TGI POLAND

Informacje o firmie

Firma TGI Poland została utworzona w 2006 roku. Od samego początku stała się partnerem dla przedsiębiorstw różnego typu z różnych gałęzi przemysłu. Posługując się nowoczesnym oprogramowaniem CAD/CAM/CAE (Pro/ENGINEER Wildfire) oraz najnowszymi osiągnięciami w zakresie organizacji pracy zespołu inżynierów mechaników kompleksowo obsługujemy projekty o różnym stopniu skomplikowania i złożoności.

Nasza podstawowa oferta to:

  • modelowanie detali i zespołów z tworzyw sztucznych,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej detali i form wtryskowych,
  • pośrednictwo w wykonawstwie form i rapid prototyping.

TGI POLANDPosiadamy duże doświadczenie we współpracy z polskimi oraz zagrnicznymi przedsiębiorstwami różnych branż. Współpracujemy z przedsiębiorstwami w branży samochodowej, zarówno w zakresie dużych jak i małych form. Projektujemy narzędzia dla wyprasek technicznych i elektrotechnicznych.

Specjalizujemy się w detalach i narzędziach dla przemysłu opakowaniowego z detalami cienkościennymi, IML, z wielokrotnymi formami, również piętrowymi na zakrętki i flip-topy. Nasza wiedza i doświadczenie jest zawsze większa niż samodzielnego specjalisty.

Zakres działalności

1

Idealna konstrukcja form wtryskowych

Projektujemy i wykonujemy różne typy form, m.in.: do wyprasek technicznych, artykułów gospodarstwa domowego, części urządzeń elektrycznych, elektronicznych, instalacyjnych i samochodowych.

3

Doświadczenie
w branży

TGI PolandJako specjaliści w branży zapewniamy usługi w zakresie: doradztwa, projektowania konstrukcji i technologii narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz usług w zakresie wzornictwa przemysłowego.

2

Wyspecjalizowana kadra inżynierska

Specjalizujemy się w projektowaniu części opakowaniowych (m.in. nakrętki, zamknięcia typu flip top, opakowania spożywcze i kosmetyczne).

Wykonjemy dokumentację konstrukcyjnych wielogniazdowych form wtryskowych; w tym wykręcanych, piętrowych, do detali cienkościennych.

Ponadto posiadamy doświadczenie w projektowaniu elementów wtryskowych POS (ang. point of sale).

4

Znajomość rynku
i potrzeba klienta

Od wielu lat współpracujemy z dużymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędziowniami oraz firmami wdrażającymi nowe wzory użytkowe.

TGI Poland

Historia inżynierów

TGI Poland została utworzona w 2006 r. Od samego początku stała się partnerem dla przedsiębiorstw różnego typu w tym firm z różnych gałęzi przemysłu.

Posługując się nowoczesnym oprogramowaniem CAD/CAM/CAE oraz najnowszymi osiągnięciami w zakresie organizacji pracy zespołu inżynierów mechaników obsługujemy projekty
o różnym stopniu skomplikowania
i złożoności w sposób kompleksowy.

Nasz adres

Bądźmy w kontakcie

TGI Poland, mapa dojazdu

TGI Poland
ul. Franciszka Klimczaka 17/57
02-797 Warszawa-Wilanów
kom.: +48 607 507 905
http: www.tgi.pl

Wykonane prace

Przykładowe projekty

© 2012 Projekt i wykonanie: seydastudio.pl